Dr. Zeyneb Gürbüz Dermatoloji Uzmanı Hakkında
Hakkında
Dr. Zeyneb Gürbüz Dermatoloji Uzmanı Hakkında
Dr. Zeyneb Gürbüz Dermatoloji Uzmanı
Dr. Zeyneb Gürbüz Dermatoloji Uzmanı Hakkında

Dr. Zeyneb Gürbüz, 1975 yılında doğduğu Bakü, Azerbaycan’da ilk, orta ve lise öğrenimini tamamladı. Tıp eğitimini Marmara Üniversitesi İngilizce Tıp Fakültesinde alıp, 2000 yılında “Dekanlık Özel Ödülü” ile mezun oldu.
2001-2005 yılları arasında, İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Dermatoloji Anabilim Dalı’nda araştırma görevlisi olarak çalışarak, Deri ve Zührevi Hastalıklar uzmanlık eğitimini tamamladı. 2005 yılından itibaren Dermatoloji uzmanı olarak çeşitli merkezlerde görev yaptı.
Dr. Zeyneb Gürbüz, evli ve 1 çocuk annesidir. Türkçe ve İngilizce yanı sıra Rusça konuşmaktadır.


Dr. Zeyneb Gürbüz Dermatoloji Kliniği'nin misyonu, cildinizin her yaşta en iyi şekilde görünmesini sağlayarak, daha sağlıklı ve mutlu hissetmenize yardımcı olmaktır. Bu amaç doğrultusunda; kliniğimizde, cilt sağlığı ve güzelliği, holistik (bütüncül) bir yaklaşımla içten dışa değerlendirilip, bilimsel olarak kanıtlanmış dermatolojik tedavi yöntemleri ve kozmetik işlemler uygulanmaktadır.

Sağlıklı bir beden ve ruhtan sağlıklı ve güzel bir cilde uzanan yolculuğunuzda yanınızdayız....

Dr. Zeyneb Gürbüz
Dermatoloji Uzmanı

Kliniğimiz

Dr. Zeyneb Gürbüz Dermatoloji Uzmanı Kliniği Dr. Zeyneb Gürbüz Dermatoloji Uzmanı Kliniği Dr. Zeyneb Gürbüz Dermatoloji Uzmanı Kliniği Dr. Zeyneb Gürbüz Dermatoloji Uzmanı Kliniği

Dermatologlar ne ile ilgilenir?

Dr. Zeyneb Gürbüz Dermatoloji Uzmanı Kliniği

Dermatologlar deri, kıl ve ve tırnakla ilgili her tür hastalıkları, zührevi yani cinsel temasla bulaşan hastalıkları, ağız içi ve dil hastalıklarını tedavi ederler. Uzmanlık alanı deri olan dermatologlar, doğal olarak estetik dermatolojinin de temel taşlarıdırlar.

"DERİNİZİ DERMATOLOGUNUZA EMANET EDİNİZ"

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

Medicana Ataşehir

Adres: Küçükbakkalköy, Vedat Günyol Cad. No:24, 34750 Ataşehir İstanbul Telefon:
0216 970 34 34
Çağrı Merkezi:
0850 460 6334